Skelbiam.lt -> Jūsų skelbimų lenta - Universali
   Ieškoti Prisijungti | Registruotis 

Skelbimų lenta: "Flora bei fauna, paslaugos"

Klaidingas, melagingas skelbimas Dovanojama sterilizuota, rami, juoda katytė Maša!17
Veiksmas:Siūlau
Įkėlimo data:31.01.2018  13:12:46
Pašalinimo data:25.02.2018 (liko 3 d.)
Autorius:Indrė
El. paštas:
Miestas:Vilnius
Telefono nr.:
Skelbimo turinys:

Katytė Maša buvo rasta Viršuliškėse su galimai šautine žaizda šone. Ją išgelbėjo ir laikinai priglaudė „Naminukų“ savanorė Indrė.

Katytei maždaug 9-12 mėn., ji „nuparazitinta“, sterilizuota, baikšti, tačiau tik todėl, kad gatvėje išmoko saugotis tų, kurie medžiojo ją tam, kad nubaustų... Už ką? Turbūt dėl to, kad gimė gatvėje, šildėsi po kažkieno automobiliu, miegojo po kažkieno balkonu, kasinėjo kažkieno darželius ir viskas buvo ne jos ir ne jai, seniausiai pasisavinta žmonių, o ji tebuvo tik prie peizažo netinkantis kliuvinys- be vertės ir be vietos. Maša įprato jaustis būtent taip, todėl jai lig šiol sunku patikėti, kad žmogus gali artintis su gerais ketinimais, bet vos ją pradėjus glostyti ir parodžius švelnumo, ji tyliai murkia, pati stebėdamasi tuo garsu.
Ji stabili, rami, tvarkinga ir draugiška katytė. Jai tik reikia dar šiek tiek laiko žmogui pažinti, kad atsiskleistų ir taptų ne tik tyli stebėtoja, bet ir draugė. Galbūt Tu esi žmogus, kuris galėtų padovanoti Mašai gražų gyvenimą?

Jei galite priglausti Mašą, skambinkite Indrei 8 600 76506 (Vilnius)!


Ankstesnis - Garso prietaisai pauksciams gyvunams baidytiGrįžti į Flora bei fauna, paslaugos skelbimų lentąKitas - Klausos aparatai ir kiti dalydai

© 2006 Visos Teisės saugomos.