Skelbiam.lt -> Jūsų skelbimų lenta - Universali
   Ieškoti Prisijungti | Registruotis 

Skelbimų lenta: "Flora bei fauna, paslaugos"

Klaidingas, melagingas skelbimas Dovanojami 2 mėn. labai mieli rainiukai!1
Veiksmas:Siūlau
Įkėlimo data:04.12.2017  22:29:13
Pašalinimo data:29.12.2017 (liko 16 d.)
Autorius:Airida
El. paštas:
Miestas:Vilnius
Telefono nr.:
Skelbimo turinys:

Broliukai- nuparazitinti, nukirminti, tvarkingai naudojasi net ir dengtu kačių tualetu, su apetitu valgo kačiukų paštetukus ir pratinasi prie sauso maisto. Veterinarės apžiūros rezultatas- visiškai sveiki! Nors ir vienos šeimos (sesutė jau rado savo namus) ir panašios išvaizdos, broliukai skirtingi, tad kiekvienas turi rasti būtent SAVO šeimininką. Jei kas nors paimtų juos abu, tikrai turėtų subalansuotą kačių įvairovę ir suteiktų jiems dar didesnę laimę, nes jie labai mėgsta žaisti ir būti kartu.
Stepas: tikras kovotojas- medžiotojas, aktyvus kačiukas, džiaugsmingai žaidžia su žaislais ir broliu. Jis visur pirmas- ir prie maisto, ir prie žaislų, ir pats sumaniausias: ras kelią, kaip užlipti ten, kur, rodos, neįmanoma, ir nepažįstamą žmogų pirmas patikrins, o prisiglaudęs prie žmogaus ir paglostytas murks kaip traktoriukas.
Ramojus: geros širdies, ramus, jaukus, bet kiek nedrąsesnis katinukas. Neperša per daug savo draugystės, bet paimtas ant rankų murkia be galo be krašto, tikrai vertina žmogaus draugystę. Žaidžia su broliu ir sese, kai jie įtraukia į žaidimą, bet pats jokių kovų neprovokuoja.
Šiuo metu kačiukai yra pas globėją Airidą. Jei galite vienam iš broliukų (o gal abiems?) padovanoti namus, skambinkite tel. 8 692 51101 (Vilnius)!


Ankstesnis - Nykstukinis pincerisGrįžti į Flora bei fauna, paslaugos skelbimų lentą

© 2006 Visos Teisės saugomos.